برند کن کن از سال ۱۳۸۸ با مدیریت آقای مجتبی احمدی فیجانی در تهران فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک زنانه آغاز نموده است. کلیه مراحل تولید از خرید نخ، بافت پارچه، رنگرزی و طراحی زیر نظر برجسته ترین کارشناسان و طراحان مجرب انجام می‎گیرد.

تیم طراحی کن کن در حال حاضر از طراحانی خلاق و پرشور تشکیل شده است که هدف آنها ایجاد مجموعه‎های تازه با جزییات منحصر به فرد است تا ضمن جلب نظر مشتریان ، تولیدات، باکیفیت بالا به بازار عرضه گردد.

مشتری در صدر مدل تجاری کن کن که شامل طراحی ، تولید، توزیع و عرضه از طریقه شبکه گسترده فروش است قرار دارد. از خصوصیات بارز محصولات کن کن می توان به زیبایی و گوناگونی طرحها، تنوع و هارمونی در رنگبندی توجه به جزییات و ایجاد یک استایل مناسب و به روز اشاره کرد. خانم‎ها برای اینکه احساس زیبایی و منحصر به فرد بودن داشته باشند، لازم است تا در انتخاب پوشاک خود هارمونی و هماهنگی ایجاد کنند، کن کن بر این باور است که این امر را محقق می سازد.

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان مطهری، بعد از چهارراه مفتح ، خیابان مهرداد، خیابان اصلی پور، پلاک 34، واحد 16
  • ۰۲۱۸۸۳۰۹۱۷۲ پنج خط

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cancanwear/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420